D U H A
1

Şirket Kurulumu

Duha Danışmalık olarak Almanya, Amerika, Dubai ve birçok ülkede şirket kurulumu ve oturum danışmalığı sunuyoruz.

2

Vize Hizmetleri

Avrupa Schengen ve Ortadoğu Ülkeler vize hizmeti sunuyor ve özelleştirilmiş çözümler ile iş ve tatil seyahatlerinizi özgürleştiriyoruz.

3

Almanya Özel Hizmetler

Almanya şirket kurulumu, oturum izni, Mavi kart başvuru, denklik alımı, işe yerleştirme ve çalışma vizesi alımlarından profesyonel destek sağlıyoruz.


Image Not Found Image Not Found
Hakkımızda

Güçlü Strateji

Zakon Global Danışmanlık, Türkiye, Almanya, Belçika, Kuzey Makedonya, Bulgaristan, Karadağ, Azerbaycan ve Çin’de şirket kurma, oturum başvurusu, Vatandaşlık başvurusu ve ihtiyaç halinde diğer işlemlerinde göçmenlik hukuku alanında avukatları ve her alanda uzman ekibi ile hem şirketlere hem de bireylere danışmanlık hizmeti sunup, diğer ülkelerle arasında köprü görevi görmektedir.

Farklı bir ülkede yeni bir hayatın avantajlarını deneyimlemek, Uluslararası pazarlara açılmak ve işlerini büyütmek isteyen yatırımcılar için danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Image Not Found
 • 100
  %
  Uzmanlık
 • 120
  +
  Şirket Kurulumu
Image Not Found Image Not Found

Almanya‘da Özelleştirilmiş Hizmetlerimiz

 • Şirket Kurulumu

  Almanya’nın tüm eyaletlerinde şirket kurulumu, banka hesap açılışı ve vergi numarası alıyoruz

 • Oturum izni

  Şirket kurulumu ve yatırım yolu ile ailenizle birlikte oturum izni alıyoruz.

 • Mavi Kart Başvuru

  Eğer Üniveriste mezunsanız Almanya Mavi Kart ( Blue Card ) başvuru yapabilir ve yüksek nitelikli çalışan olarak çalışabilirsiniz.

 • Denklik Başvuru

  diploma ve mesleki denklik başvurusu yapıyor ve bütün süreçleri titizlikle takıp ediyoruz.

 • İş Bulma

  Almanya’da bütün meslek gurubuna anlaşmalı olduğumuz insan kaynakları şirketleri ile iş buluyor ve bütün hukuki süreçlerini takıp ediyoruz.

 • Çalışma vizesi

  Özel meslek sahip kişilere çalışama vize başvuru yapıyor ve süreçleri titizlikle takıp ediyoruz.

Schengen Vize Nedir ve Nasıl Alabilirim?

Schengen vizesi, Schengen Bölgesi'ne üye ülkeler arasında serbest seyahat imkanı sunan bir vize türüdür. Bu bölgede gümrük kontrolleri olmadığı için seyahat kolaylığı sağlar. Schengen vizesi farklı amaçlar için verilir, örneğin iş, turizm, aile ziyareti, kültürel etkinlikler veya transit geçiş. Her amaç için farklı belgeler sunmanız gerekebilir. Bu nedenle, vize başvurusunda bulunmadan önce ilgili konsolosluğa veya büyükelçiliğe başvurarak gerekli bilgiyi almalısınız.

Şubat 2020'den itibaren Schengen üyesi ülkelere elektronik başvuru yapılabilen vize süreci, belgelerin eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlanmasını gerektirir. Vize başvurusu yapacak kişiler, randevu alarak gerekli belgeleri sunmalıdır. Vize talep dilekçesi, seyahat tarihleri ve finansmanı belirten bilgilerin İngilizce olarak sunulması önemlidir. Biyometrik fotoğraf boyutlarına dikkat edilmelidir. Banka hesap özetleri ve geliri belgeleyen maaş bordroları vize yetkilileri tarafından dikkate alınır. Eski pasaportlar, Schengen vizesi başvurusunda olumlu bir etki yaratabilir. Ayrıca, seyahat, sağlık sigortası ve otel/uçak rezervasyonlarının yapılması da gereklidir. Bu adımlar, vize başvurularının olumlu sonuçlanmasına yardımcı olur.

Avrupa, Amerika ve Dubai Şirketinizi Bizimle Kurun!

Uluslararası başarı için gereken her adımı atmanızı sağlıyoruz; kurumsal yapılandırmadan yasal uyumluluğa, yerel pazar analizinden iş geliştirmeye kadar. Size uygun çözümler sunuyor, sizi yönlendiriyor ve işinizi büyütmenize yardımcı oluyoruz.

Siz işinizi büyütme yolunda adım atarken, biz size her adımda eşlik ediyoruz. Avrupa'nın gelişmiş iş ortamı, Amerika'nın dinamik pazarı ve Dubai'nin küresel ticaret merkezi olarak sunduğu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı oluyoruz. Şirketinizi bu prestijli bölgelerde kurarken karşılaşabileceğiniz karmaşıklığı azaltıyor ve süreci daha hızlı ve sorunsuz hale getiriyoruz.

Siz yaratıcılığınızı ve iş vizyonunuzu sunun, gerisini bize bırakın. Avrupa, Amerika ve Dubai'de şirketinizi bizimle kurun ve uluslararası arenada ticaret rekabetinizi artırın.

Neden DUHA Danışmanlık?

Deneyimli ve Uzman Kadro
Kişiselleştirilmiş Çözümler
Güncel sektör Bilgi sahibi
Uluslararası Network

Son Bloglar

Haberler & Duyurular

Thumb
 • Duha Danışmanlık
 • 13-10-2023

Test Blog

Devamını Oku